Achiziție - ”Schimbarea elementelor conductei principale de abur a Blocului energetic Nr.3”

Achiziție TERMOELECTRICA

Informație generală

TERMOELECTRICA
1003600026295
”Schimbarea elementelor conductei principale de abur a Blocului energetic Nr.3”
5,660,000.00 MDL
activ
ocds-b3wdp1-MD-1712143526797

”Schimbarea elementelor conductei principale de abur a Blocului energetic Nr.3”


Licitație deschisă
cel mai mic preț
Licitiație electronică: Da
limba: Romana

publicată
03/04/2024 14:31
clarificări
18/04/2024 10:30
depunere
07/05/2024 10:00
deschidere oferte
08/05/2024 15:00
analiză
desemnare câștigător
contract

Surse de finanțare

data validării: 03/04/2024 11:37
Trezoreria de Stat

suma planificată 5,660,000.00 MDL

Detalii achiziție

Valoare Pas minim CPV Titlu achiziției Cantitate Livrare Deschidere oferte Link Public
5,660,000.00 MDL 56,600.00 MDL 45200000-9 Schimbarea elementelor conductei principale de abur a Blocului energetic Nr.3 21 Bucata 20.05.2024 - 31.12.2024
str.Tudor Vladimirescu, 6
2024-05-08 15:00:00

Documente

DenumireTip documentReferințaDescriereData publicăriiDescarcă
anunț de participare. docx.docxbiddingDocumentsAchiziție-10/04/2024 09:57Descarca
anexa 1 - desene tehnice .pdfbiddingDocumentsAchiziție-03/04/2024 14:31Descarca
anexa 2 - sistemul de suport.pdfbiddingDocumentsAchiziție-03/04/2024 14:31Descarca
anexa nr 7 cerere de participare.docxbiddingDocumentsAchiziție-03/04/2024 14:31Descarca
anexa nr 8 declar. priv. valabilitatea ofertei.docxbiddingDocumentsAchiziție-03/04/2024 14:31Descarca
anexa nr 9 scrisoare de garantie bancara.docxbiddingDocumentsAchiziție-03/04/2024 14:31Descarca
anexa nr 10 garanția de bună execuție.docxbiddingDocumentsAchiziție-03/04/2024 14:31Descarca
anexa nr 12 decl. privind experienta.docxbiddingDocumentsAchiziție-03/04/2024 14:31Descarca
anexa nr 13 decl. lucrari similare 5 ani.docxbiddingDocumentsAchiziție-03/04/2024 14:31Descarca
anexa nr 14 decl. priv. dotari utilaj.docxbiddingDocumentsAchiziție-03/04/2024 14:31Descarca
anexa nr 15 decl. priv. personal specializat.docxbiddingDocumentsAchiziție-03/04/2024 14:31Descarca
anexa nr 16 lista subcontractantilor.docxbiddingDocumentsAchiziție-03/04/2024 14:31Descarca
anunț de participare. docx.docxbiddingDocumentsAchiziție-03/04/2024 14:31Descarca
caiet de sarcini.docxbiddingDocumentsAchiziție-03/04/2024 14:31Descarca
declaratie confirmarea identitatii.docbiddingDocumentsAchiziție-03/04/2024 14:31Descarca
duae.docbiddingDocumentsAchiziție-03/04/2024 14:31Descarca
oferta f3.1 lucrari.docxbiddingDocumentsAchiziție-03/04/2024 14:31Descarca

Persoană de contact

Clarificări

Nu există întrebări

Participanți

Schimbarea elementelor conductei principale de abur a Blocului energetic Nr.3 5,660,000.00 MDL
03/05/2024 17:04
3,590,000.00 MDL
Ofertă refuzată
03/05/2024 16:21
3,600,000.00 MDL
Ofertă refuzată