Achiziție - Cazane de gaz pentru centrale termice

Achiziție Agenția Națională pentru Sănătate Publică

Informație generală

Cazane de gaz pentru centrale termice
280,000.00 MDL
activ
ocds-b3wdp1-MD-1559118733943

Cazane de gaz pentru centrale termice


COP
cel mai mic preț
Licitiație electronică: Da
limba: Romana

publicată
29/05/2019 11:38
clarificări
03/06/2019 17:00
depunere
10/06/2019 08:00
deschidere oferte
11/06/2019 15:00
analiză
desemnare câștigător
contract

Surse de finanțare

data validării: 02/07/2019 18:45
Trezoreria de Stat

suma planificată 280,000.00 MDL

Detalii achiziție

Lot Valoare Pas minim CPV Titlu achiziției Cantitate Livrare Deschidere oferte Link Public
Centrală termică CSP Edinet, CSP Cahul 85,000.00 MDL 850.00 MDL 31600000-2 Centrală termică CSP Edinet, CSP Cahul 2 Bucata 01.07.2019 - 30.12.2019
str. Asachi Gh., 67A
2019-06-11 15:00:00
Centrala termica CSP Soroca 17,000.00 MDL 170.00 MDL 31600000-2 Centrala termica CSP Soroca 1 Bucata 01.07.2019 - 30.12.2019
str. Asachi Gh., 67A
2019-06-11 15:18:30
Centrala termica CSP Orhei,Telenești, Rezina 178,000.00 MDL 1,780.00 MDL 31600000-2 Centrala termica CSP Orhei,Telenești, Rezina 3 Bucata 01.07.2019 - 30.12.2019
str. Asachi Gh., 67A
2019-06-11 15:37:00

Documente

DenumireTip documentReferințaDescriereData publicăriiDescarcă
anunt de participare.docxbiddingDocumentsAchizițiedescription31/05/2019 09:33Descarca
specificaţii tehnice f 4.1.docxbiddingDocumentsAchizițiedescription29/05/2019 11:59Descarca
duae.docbiddingDocumentsAchizițiedescription29/05/2019 11:59Descarca
specificaţii de pret f 4.2.docxbiddingDocumentsAchizițiedescription29/05/2019 11:59Descarca
doc. standard bun. serv. cop.docbiddingDocumentsAchizițiedescription29/05/2019 11:59Descarca
anunt de participare.docxbiddingDocumentsAchizițiedescription29/05/2019 11:38Descarca

Persoană de contact

Clarificări

Nu există întrebări

Participanți

Centrală termică CSP Edinet, CSP Cahul 85,000.00 MDL
08/06/2019 12:12
68,900.00 MDL
Ofertă refuzată
05/06/2019 15:43
68,990.00 MDL
Ofertă refuzată
07/06/2019 15:00
69,000.00 MDL
Ofertă acceptată
Centrala termica CSP Soroca 17,000.00 MDL
07/06/2019 15:00
14,030.00 MDL
Ofertă acceptată
08/06/2019 12:16
14,040.00 MDL
05/06/2019 15:44
23,166.66 MDL
Centrala termica CSP Orhei,Telenești, Rezina 178,000.00 MDL
08/06/2019 12:18
147,400.00 MDL
Ofertă refuzată
07/06/2019 15:00
147,500.00 MDL
Ofertă acceptată
05/06/2019 15:45
157,800.00 MDL