Achiziție - Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice

Achiziție primaria satului tartaul

Informație generală

Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
359,814.00 MDL
anulat
ocds-b3wdp1-MD-1692013778272

Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice


Achiziție de valoare mică
cel mai mic preț
Licitiație electronică: Nu
limba: Romana

publicată
14/08/2023 15:23
clarificări
16/08/2023 15:25
depunere
19/08/2023 16:25
deschidere oferte
19/08/2023 16:25
analiză
desemnare câștigător
contract
Procedură anulată
Calcul eronat al sumei fara TVA

Surse de finanțare

data validării: 20/05/2024 12:59
Trezoreria de Stat

suma planificată 359,814.00 MDL

Detalii achiziție

Lot Valoare CPV Titlu achiziției Cantitate Livrare
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice 359,814.00 MDL 45200000-9 Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice 660 Metru patrat Lot anulat
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice 359,814.00 MDL 45200000-9 Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice 660 Metru patrat Lot anulat

Documente

DenumireTip documentReferințaDescriereData publicăriiDescarcă
Anunt participare simplificat.signedtenderNoticeAchizițieanunt de participare14/08/2023 15:23Descarca
IMG_0001billOfQuantityAchizițiecaiet de sarcini14/08/2023 15:23Descarca

Persoană de contact

Clarificări

Nu există întrebări

Participanți

Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice 359,814.00 MDL Lot anulat
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice 359,814.00 MDL Lot anulat