Achiziție - Lucrari de reparatie capitală a sistemului de încalzire a gimn.Raciula

Achiziție IP Gimnaziul Raciula

Informație generală

Lucrari de reparatie capitală a sistemului de încalzire a gimn.Raciula
722,571.00 MDL
activ
ocds-b3wdp1-MD-1688718557276

Lucrari de reparatie capitală a sistemului de încalzire a gimn.Raciula


COP
cel mai mic preț
Licitiație electronică: Nu
limba: Romana

publicată
07/07/2023 11:41
clarificări
12/07/2023 12:00
depunere
20/07/2023 12:00
deschidere oferte
20/07/2023 12:00
analiză
desemnare câștigător
contract

Surse de finanțare

data validării: 07/07/2023 08:34
Trezoreria de Stat

suma planificată 722,571.00 MDL

Detalii achiziție

Valoare CPV Titlu achiziției Cantitate Livrare
722,571.00 MDL 45200000-9 Lucrari de reparatie capitală a sistemului de încalzire a gimn.Raciula 1 Luna 01.08.2023 - 29.10.2023
s.Raciula

Documente

DenumireTip documentReferințaDescriereData publicăriiDescarcă
anunt_de_participare raciula.docxbiddingDocumentsAchiziție-anunt de participare07/07/2023 11:41Descarca
anunt_de_participare.signe raciula (1).pdfbiddingDocumentsAchiziție-anunt de participare07/07/2023 11:41Descarca
ds_lucrari raciula.docxbiddingDocumentsAchiziție-doc.standard07/07/2023 11:41Descarca
ds_lucrari raciula.pdfbiddingDocumentsAchiziție-doc.standard07/07/2023 11:41Descarca
duae raciula (1).docbiddingDocumentsAchiziție-DUAE07/07/2023 11:41Descarca
duae.signed raciula (1).pdfbiddingDocumentsAchiziție-DUAE07/07/2023 11:41Descarca
pdf caiet sarcini răciula.pdfbiddingDocumentsAchiziție-caiet de sarcini07/07/2023 11:41Descarca
anunt_de_participare raciula.docxbiddingDocumentsLucrari de reparatie capitală a sistemului de încalzire a gimn.Raciula-anunt07/07/2023 11:41Descarca
anunt_de_participare.signe raciula (1).pdfbiddingDocumentsLucrari de reparatie capitală a sistemului de încalzire a gimn.Raciula-anunt07/07/2023 11:41Descarca
ds_lucrari raciula.docxbiddingDocumentsLucrari de reparatie capitală a sistemului de încalzire a gimn.Raciula-DS07/07/2023 11:41Descarca
ds_lucrari raciula.pdfbiddingDocumentsLucrari de reparatie capitală a sistemului de încalzire a gimn.Raciula-ds07/07/2023 11:41Descarca
duae raciula (1).docbiddingDocumentsLucrari de reparatie capitală a sistemului de încalzire a gimn.Raciula-DUAE07/07/2023 11:41Descarca
duae.signed raciula (1).pdfbiddingDocumentsLucrari de reparatie capitală a sistemului de încalzire a gimn.Raciula-DUAE07/07/2023 11:41Descarca
pdf caiet sarcini răciula.pdfbiddingDocumentsLucrari de reparatie capitală a sistemului de încalzire a gimn.Raciula-caiet de sarcini07/07/2023 11:41Descarca

Persoană de contact

Clarificări

Marimi Radiatoare
pentru Achiziție
10.07.2023 10:21

Buna ziua,
Onorata autoritate contractanta,
Va rog sa prevedeti marimile exacte a radiatoarelor, in caietul de sarcini scre radoator pana la 1000 mm si respectiv 1600, va rugam sa indicati exact marimile acestora.

... afișează tot conținutul

Răspuns:

10.07.2023 14:37

Bună ziua, în atentia Operatorilor Economici: in caietul de sarcini este stipulat poz. 20 in cantitate de 8 buc. radiatoare de 50 x 1000 mm; la poz.21 - 76 radiatoare de 50 x 1600 mm.

... afișează tot conținutul

Caiet de sarcini Raciula
pentru Achiziție
11.07.2023 16:45

Poz. 12 – simbolul normei 331005 - Retezare si filetare .... in care compartiment poate fi gasit?

... afișează tot conținutul

Răspuns:

12.07.2023 09:34

Bună ziua. În atenţia operatorilor economici. Specialistul la calcularea devizului de cheltuieli a considerat că pentru buna executare a lucrărilor vor fi preconizate 12 buc. de treceri de la ţeava din metal spre ţeava din polipropilen. Poziţia 12 din caietul de sarcini îl calculaţi aplicativ cu folosire unui singur resurs de h-om =1,2 pe unitate de măsură.

... afișează tot conținutul

Participanți

Lucrari de reparatie capitală a sistemului de încalzire a gimn.Raciula 722,571.00 MDL
19/07/2023 14:12
486,657.00 MDL
Ofertă acceptată
20/07/2023 10:51
491,325.51 MDL
17/07/2023 12:34
550,016.74 MDL
20/07/2023 10:23
555,523.83 MDL
20/07/2023 11:22
699,310.70 MDL
20/07/2023 11:20
722,552.02 MDL