Achiziție - lucrări de reparatie

Achiziție Primăria municipiului Cahul

Informație generală

lucrări de reparatie
906,400.00 MDL
activ
ocds-b3wdp1-MD-1556272220073

lucrări de reparatie


COP
cel mai mic preț
Licitiație electronică: Nu
limba: Romana

publicată
26/04/2019 13:50
clarificări
02/05/2019 10:00
depunere
14/05/2019 10:00
deschidere oferte
14/05/2019 10:00
analiză
desemnare câștigător
contract

Surse de finanțare

data validării: 02/07/2019 17:09
Trezoreria de Stat

suma planificată 906,400.00 MDL

Detalii achiziție

Lot Valoare CPV Titlu achiziției Cantitate Livrare
lucrări de reparatie a blocurilor sanitare (gradinita nr.4 ”Zimbetul”) 325,000.00 MDL 45400000-1 lucrări de reparatie a blocurilor sanitare (gradinita nr.4 ”Zimbetul”) 1 Bucata 10.06.2019 - 09.08.2019
or. Cahul str. P. Independenței nr. 6
lucrări de reparatie capitală a a blocului alimentar (gradinita ”Garofita” din Cotihana) 277,000.00 MDL 45400000-1 lucrări de reparatie capitală a a blocului alimentar (gradinita ”Garofita” din Cotihana) 1 Bucata 10.06.2019 - 09.08.2019
or. Cahul str. P. Independenței nr. 6
Lucrări de schimbare a ușilor și ferestrelor (Gradinita nr. 2) 238,000.00 MDL 45400000-1 Lucrări de schimbare a ușilor și ferestrelor (Gradinita nr. 2) 1 Bucata 10.06.2019 - 09.08.2019
or. Cahul str. P. Independenței nr. 6
lucrări de reparatie a sistemului de ventilare (gradinita nr. 1, gradinita nr. 2 și gradinita nr. 5) 66,400.00 MDL 45400000-1 lucrări de reparatie a sistemului de ventilare (gradinita nr. 1, gradinita nr. 2 și gradinita nr. 5) 3 Bucata 10.06.2019 - 09.08.2019
or. Cahul str. P. Independenței nr. 6

Documente

DenumireTip documentReferințaDescriereData publicăriiDescarcă
documentatia_standard_lucrari.semnat.pdfbiddingDocumentsAchizițiedocumentatia standard26/04/2019 13:50Descarca
caiet s ventilare gr. 1.pdfbiddingDocumentslucrări de reparatie a sistemului de ventilare (gradinita nr. 1, gradinita nr. 2 și gradinita nr. 5)caiet s ventilare gr. 1.pdf26/04/2019 13:50Descarca
caiet s ventilare gr. 5.pdfbiddingDocumentslucrări de reparatie a sistemului de ventilare (gradinita nr. 1, gradinita nr. 2 și gradinita nr. 5)caiet s ventilare gr. 5.pdf26/04/2019 13:50Descarca
duae (5).semnat.pdfbiddingDocumentsAchizițieDUAE26/04/2019 13:50Descarca
caiet s ventilare gradinita nr. 2.pdfbiddingDocumentslucrări de reparatie a sistemului de ventilare (gradinita nr. 1, gradinita nr. 2 și gradinita nr. 5)caiet s ventilare gradinita nr. 2.pdf26/04/2019 13:50Descarca
cs gradinita cotihana.pdfbiddingDocumentslucrări de reparatie capitală a a blocului alimentar (gradinita ”Garofita” din Cotihana)cs gradinita cotihana.pdf26/04/2019 13:50Descarca
anunt_de_participare.semnat.pdfbiddingDocumentsAchizițieanunt de participare26/04/2019 13:50Descarca
детсад 4 туалет caiet.pdfbiddingDocumentslucrări de reparatie a blocurilor sanitare (gradinita nr.4 ”Zimbetul”)caiet de sarcini pt. blocuri sanitare gradinita nr. 426/04/2019 13:50Descarca
gradinita 2 ferestre caiet.pdfbiddingDocumentsLucrări de schimbare a ușilor și ferestrelor (Gradinita nr. 2)gradinita 2 ferestre caiet.pdf26/04/2019 13:50Descarca

Persoană de contact

Clarificări

Nu există întrebări

Participanți

lucrări de reparatie a blocurilor sanitare (gradinita nr.4 ”Zimbetul”) 325,000.00 MDL
14/05/2019 09:28
235,012.50 MDL
Ofertă refuzată
14/05/2019 09:33
249,174.55 MDL
Ofertă refuzată
13/05/2019 19:38
292,345.95 MDL
Ofertă acceptată
13/05/2019 15:09
324,307.60 MDL
lucrări de reparatie capitală a a blocului alimentar (gradinita ”Garofita” din Cotihana) 277,000.00 MDL
14/05/2019 09:58
198,299.17 MDL
Ofertă acceptată
13/05/2019 19:41
228,098.24 MDL
14/05/2019 09:34
235,531.52 MDL
14/05/2019 09:53
277,146.00 MDL
Lucrări de schimbare a ușilor și ferestrelor (Gradinita nr. 2) 238,000.00 MDL
13/05/2019 19:44
155,334.14 MDL
Ofertă refuzată
14/05/2019 09:33
196,282.29 MDL
Ofertă refuzată
lucrări de reparatie a sistemului de ventilare (gradinita nr. 1, gradinita nr. 2 și gradinita nr. 5) 66,400.00 MDL
14/05/2019 09:32
52,362.22 MDL
Ofertă refuzată
13/05/2019 19:46
58,011.42 MDL
Ofertă refuzată