Achiziție - Materiale de construcție pentru anul 2023

Achiziție IMSP Institutul de Cardiologie

Informație generală

Materiale de construcție pentru anul 2023
110,700.00 MDL
activ
ocds-b3wdp1-MD-1677235547123

Materiale de construcție pentru anul 2023


Achiziție de valoare mică
cel mai mic preț
Licitiație electronică: Nu
limba: Romana

publicată
24/02/2023 12:49
clarificări
28/02/2023 11:06
depunere
03/03/2023 11:06
deschidere oferte
03/03/2023 11:06
analiză
desemnare câștigător
contract

Surse de finanțare

data validării: 15/03/2023 23:11
Trezoreria de Stat

suma planificată 110,700.00 MDL

Detalii achiziție

Lot Valoare CPV Titlu achiziției Cantitate Livrare
Materiale de construcție pentru anul 2023 110,700.00 MDL 44100000-1 Conform Anexa 1 din anuntul de participare 1 Unitate 13.03.2023 - 30.12.2023
str. Testemitanu 29/1
Materiale de construcție pentru anul 2023 110,700.00 MDL 44100000-1 Conform Anexa 1 din anuntul de participare 1 Unitate 13.03.2023 - 30.12.2023
str. Testemitanu 29/1

Documente

DenumireTip documentReferințaDescriereData publicăriiDescarcă
Caiet de sarcini Materiale de construcții technicalSpecificationsAchizițieAnunt de participare24/02/2023 12:49Descarca

Persoană de contact

Clarificări

caiet de sarcini
pentru Materiale de construcție pentru anul 2023
25.02.2023 09:03

Buna ziua ,la poz.Amestec uscat pu lucrari de exterior sac-25 ce greutate sa contina sacul;la poz.31. Grebla mare p/u frunze cu miner - set.4 aproximativ ce dimensiuni si setul cite greble sa contina?;poz.35 .lacat agatator -ce dimensiuni ? poz.12.Clei pu dragon -(tub 5.0) ce cantitate sa fie tubul;?poz.44Distribuitor pu usi (davodcic) 70 kg -ce culoare sa fie?

... afișează tot conținutul

Răspuns:

27.02.2023 11:05

Buna ziua:
amestec uscat pu lucrari de exterior sac-25 kg
Grebla mare p/u frunze cu miner - dimensiuni standard, cu coada din metal, ajustabilă - 4 buc.greble (nu set)
Clei pu dragon - 1 litru
lacăt agatator - dimensiuni 7 cm x 6 cm (h-11 cm)
Distribuitor pu usi (davodcic) - 50 kg, culoarea albă

... afișează tot conținutul

Anunt de participare
pentru Achiziție
24.02.2023 16:27

Delimitati lotul, fiindca sunt materiale de constructii si marfuri de uz gospodaresc

... afișează tot conținutul

Răspuns:

27.02.2023 11:06

.

... afișează tot conținutul

caiet de sarcini
pentru Materiale de construcție pentru anul 2023
25.02.2023 09:03

Buna ziua ,la poz.Amestec uscat pu lucrari de exterior sac-25 ce greutate sa contina sacul;la poz.31. Grebla mare p/u frunze cu miner - set.4 aproximativ ce dimensiuni si setul cite greble sa contina?;poz.35 .lacat agatator -ce dimensiuni ? poz.12.Clei pu dragon -(tub 5.0) ce cantitate sa fie tubul;?poz.44Distribuitor pu usi (davodcic) 70 kg -ce culoare sa fie?

... afișează tot conținutul

Răspuns:

27.02.2023 11:06

Buna ziua:
amestec uscat pu lucrari de exterior sac-25 kg
Grebla mare p/u frunze cu miner - dimensiuni standard, cu coada din metal, ajustabilă - 4 buc.greble (nu set)
Clei pu dragon - 1 litru
lacăt agatator - dimensiuni 7 cm x 6 cm (h-11 cm)
Distribuitor pu usi (davodcic) - 50 kg, culoarea albă

... afișează tot conținutul

Participanți

Materiale de construcție pentru anul 2023 110,700.00 MDL
Materiale de construcție pentru anul 2023 110,700.00 MDL
02/03/2023 19:28
95,996.50 MDL
Ofertă acceptată
03/03/2023 10:56
106,340.00 MDL
03/03/2023 09:48
122,980.29 MDL