Achiziție - Container zincat pentru colectare deșeurilor pentru a. 2022

Achiziție IMSP Spitalul Clinic Bălți

Informație generală

Container zincat pentru colectare deșeurilor pentru a. 2022
34,000.00 MDL
nereușit
ocds-b3wdp1-MD-1668084578810

Container zincat pentru colectare deșeurilor pentru a. 2022


Achiziție de valoare mică
cel mai mic preț
Licitiație electronică: Da
limba: Romana

publicată
10/11/2022 15:01
clarificări
14/11/2022 10:00
depunere
17/11/2022 14:00
deschidere oferte
18/11/2022 14:00
analiză
desemnare câștigător
contract

Surse de finanțare

data validării: 10/11/2022 12:50
Trezoreria de Stat

suma planificată 34,000.00 MDL

Detalii achiziție

Valoare Pas minim CPV Titlu achiziției Cantitate Livrare Deschidere oferte Link Public
34,000.00 MDL 680.00 MDL 34900000-6 Container zincat, cu capac pentru colectarea deșeurilor (1100 litri) 4 Bucata 23.11.2022 - 30.12.2022
str. Decebal, 101
2022-11-18 14:00:00

Documente

DenumireTip documentReferințaDescriereData publicăriiDescarcă
Anunț de participare container zincat pentru colectarea deșeurilor pentru a. 2022.signed.pdftenderNoticeAchiziție- Anunț de participare container zincat pentru colectarea deșeurilor pentru a. 2022.pdf10/11/2022 15:01Descarca
Contract model container zincat pentru colectarea deșeurilor a. 2022.signed.pdfcontractDraftAchiziție- Contract model container zincat pentru colectarea deșeurilor a. 2022.pdf10/11/2022 15:01Descarca
Declarație container zincat pentru colectarea deșeurilor a. 2022.signed.pdfbiddingDocumentsAchiziție- Declarație container zincat pentru colectarea deșeurilor a. 2022.pdf10/11/2022 15:01Descarca
Declarație container zincat pentru colectarea deșeurilor a. 2022.docxbiddingDocumentsAchiziție- Declarație container zincat pentru colectarea deșeurilor a. 2022.docx10/11/2022 15:01Descarca
Specificații tehnice f-4.1. - 4.2.signed.pdftechnicalSpecificationsAchiziție- Specificații tehnice f-4.1. - 4.2.pdf10/11/2022 15:01Descarca
Specificații tehnice f-4.1. - 4.2.docxtechnicalSpecificationsAchiziție- Specificații tehnice f-4.1. - 4.2.docx10/11/2022 15:01Descarca

Persoană de contact

Clarificări

Nu există întrebări

Participanți

Container zincat, cu capac pentru colectarea deșeurilor (1100 litri) 34,000.00 MDL