Achiziție - Consumabile medicale

Achiziție IMSP Centrul Național de Asistență Medicală Urgentă Prespitalicească

Informație generală

Consumabile medicale
1,798,100.00 MDL
activ
ocds-b3wdp1-MD-1553174231307

Consumabile medicale


Licitație deschisă
cel mai mic preț
Licitiație electronică: Nu
limba: Romana

publicată
21/03/2019 18:00
clarificări
01/04/2019 12:00
depunere
05/04/2019 12:00
deschidere oferte
05/04/2019 12:00
analiză
desemnare câștigător
contract

Surse de finanțare

data validării: 02/07/2019 02:10
Trezoreria de Stat

suma planificată 1,798,100.00 MDL

Detalii achiziție

Lot Valoare CPV Titlu achiziției Cantitate Livrare
Lot 4 Sondă (Cateter urinar) Foley 10,000.00 MDL 33100000-1 Sondă (Cateter urinar) Foley 1000 Bucata 22.04.2019 - 31.12.2019
IMSP CNAMUP
Lot 16 Pansament anticombustie 600,000.00 MDL 33100000-1 Pansament anticombustie 3000 Bucata 22.04.2019 - 31.12.2019
IMSP CNAMUP
Lot 17 Tampoane impregnate cu alcool 34,000.00 MDL 33100000-1 Tampoane impregnate cu alcool 4000 Ambalaj 22.04.2019 - 31.12.2019
IMSP CNAMUP
Lot 12 Mască de examinare simplă 20,000.00 MDL 33100000-1 Mască de examinare simplă 50000 Bucata 22.04.2019 - 31.12.2019
IMSP CNAMUP
Lot 13 Microperfuzoare sterile (fluturaș) cu ac 45,000.00 MDL 33100000-1 Microperfuzoare sterile (fluturaș) cu ac 50000 Bucata 22.04.2019 - 31.12.2019
IMSP CNAMUP
Lot 21 Burete hemostatic 25,000.00 MDL 33100000-1 Burete hemostatic 1000 Bucata 22.04.2019 - 31.12.2019
IMSP CNAMUP
Lot 8 Seringă Jane 1,200.00 MDL 33100000-1 Seringă Jane 400 Bucata 22.04.2019 - 31.12.2019
IMSP CNAMUP
Lot 10 Set de naștere steril 40,000.00 MDL 33100000-1 Set de naștere steril 400 Bucata 22.04.2019 - 31.12.2019
IMSP CNAMUP
Lot 6 Saci deșeuri 37,500.00 MDL 33100000-1 Saci deșeuri 15000 Bucata 22.04.2019 - 31.12.2019
IMSP CNAMUP
Lot 1 Cateter de aspirație 400.00 MDL 33100000-1 Cateter de aspirație 200 Bucata 22.04.2019 - 31.12.2019
IMSP CNAMUP

Documente

DenumireTip documentReferințaDescriereData publicăriiDescarcă
Anunt de participaretenderNoticeAchiziție-21/03/2019 18:00Descarca
Documentatia standardbiddingDocumentsAchiziție-21/03/2019 18:00Descarca
DUAEevaluationCriteriaAchiziție-21/03/2019 18:00Descarca

Persoană de contact

Clarificări

Lot nr.1 Cateter de aspirație
pentru Achiziție
25.03.2019 15:10

Sunt catetere de aspiratie cu circuit inchis, sau drenuri pentru aspiratie din plaga

... afișează tot conținutul

Răspuns:

26.03.2019 10:27

Buna ziua,
Cateter pentru aspirația secreției din cavitatea bucală și trahee.
O zi bună!

... afișează tot conținutul

Lot nr. 9 Spatule de lemn
pentru Achiziție
26.03.2019 14:51

Bună ziua! Spatulele din lemn sterile sau nesterile?

... afișează tot conținutul

Răspuns:

26.03.2019 15:06

Buna ziua. Spatulele din lemn sterile. O zi buna.

... afișează tot conținutul

Participanți

Lot 4 Sondă (Cateter urinar) Foley 10,000.00 MDL
Lot 16 Pansament anticombustie 600,000.00 MDL
05/04/2019 11:43
358,500.00 MDL
Ofertă acceptată
05/04/2019 09:33
435,000.00 MDL
05/04/2019 10:58
474,000.00 MDL
05/04/2019 11:01
592,500.00 MDL
Lot 17 Tampoane impregnate cu alcool 34,000.00 MDL
05/04/2019 11:57
33,280.00 MDL
Ofertă refuzată
05/04/2019 09:43
33,720.00 MDL
Ofertă acceptată
04/04/2019 17:14
73,333.33 MDL
Lot 12 Mască de examinare simplă 20,000.00 MDL
05/04/2019 09:42
11,000.00 MDL
Ofertă acceptată
04/04/2019 17:10
13,750.00 MDL
05/04/2019 11:14
29,166.67 MDL
Lot 13 Microperfuzoare sterile (fluturaș) cu ac 45,000.00 MDL
Lot 21 Burete hemostatic 25,000.00 MDL
05/04/2019 11:01
45,000.00 MDL
Ofertă refuzată
Lot 8 Seringă Jane 1,200.00 MDL
05/04/2019 09:29
8,400.00 MDL
Ofertă refuzată
Lot 10 Set de naștere steril 40,000.00 MDL
05/04/2019 10:23
26,600.00 MDL
Ofertă refuzată
05/04/2019 09:40
30,351.20 MDL
Ofertă refuzată
04/04/2019 17:07
31,666.67 MDL
Ofertă refuzată
Lot 6 Saci deșeuri 37,500.00 MDL
04/04/2019 16:58
18,125.00 MDL
Ofertă acceptată
02/04/2019 16:40
45,000.00 MDL
Lot 1 Cateter de aspirație 400.00 MDL
Lot 2 Cateter i/v periferic 204,000.00 MDL
05/04/2019 11:03
165,000.00 MDL
Ofertă acceptată
05/04/2019 10:26
180,000.00 MDL
Lot 9 Spatule din lemn 30,000.00 MDL
04/04/2019 17:03
16,666.67 MDL
Ofertă refuzată
Lot 3 Cateter urinar (Nelaton) 2,000.00 MDL
Lot 7 Seringă Jane 4,800.00 MDL
05/04/2019 09:26
16,800.00 MDL
Ofertă refuzată
Lot 15 Mănuși anticombustie 135,000.00 MDL
05/04/2019 11:38
89,400.00 MDL
Ofertă acceptată
05/04/2019 11:00
95,400.00 MDL
Lot 19 Cearșaf medical u/f 300,000.00 MDL
05/04/2019 10:27
159,000.00 MDL
Ofertă refuzată
05/04/2019 11:07
232,500.00 MDL
Ofertă refuzată
04/04/2019 17:15
375,000.00 MDL
Ofertă refuzată
Lot 20 Cearșaf medical u/f 150,000.00 MDL
05/04/2019 10:30
64,500.00 MDL
Ofertă refuzată
04/04/2019 17:18
71,250.00 MDL
Ofertă acceptată
05/04/2019 11:24
93,900.00 MDL
05/04/2019 09:45
100,500.00 MDL
05/04/2019 11:12
130,332.50 MDL
Lot 11 Emplastru 36,000.00 MDL
05/04/2019 09:41
20,940.00 MDL
Ofertă acceptată
05/04/2019 11:09
59,500.00 MDL
01/04/2019 12:29
85,200.00 MDL
Lot 5 Sondă gastrică 2,000.00 MDL
Lot 18 Mască laringiană I-gel u/f 116,000.00 MDL
03/04/2019 13:11
112,000.00 MDL
Ofertă acceptată
Lot 14 Garou hemostatic cu fixator 5,200.00 MDL
02/04/2019 16:41
18,800.00 MDL
Ofertă refuzată