Achiziție - Reparația clădirii administrative multifuncționale și amenajarea terenului adiacent din s. Ghelauza, r-nul Straseni (numarul cadastral 8018110280)

Achiziție Primaria Ghelauza

Informație generală

Primaria Ghelauza
1008601000503
Reparația clădirii administrative multifuncționale și amenajarea terenului adiacent din s. Ghelauza, r-nul Straseni (numarul cadastral 8018110280)
9,852,735.00 MDL
activ
ocds-b3wdp1-MD-1663082444313

Reparația clădirii administrative multifuncționale și amenajarea terenului adiacent din s. Ghelauza, r-nul Straseni (numarul cadastral 8018110280)


Licitație deschisă
cel mai mic preț
Licitiație electronică: Nu
limba: Romana

publicată
13/09/2022 18:48
clarificări
23/09/2022 09:00
depunere
04/10/2022 09:00
deschidere oferte
04/10/2022 09:00
analiză
desemnare câștigător
contract

Surse de finanțare

data validării: 13/09/2022 15:21
Trezoreria de Stat

suma planificată 9,852,735.00 MDL

Detalii achiziție

Valoare CPV Titlu achiziției Cantitate Livrare
9,852,735.00 MDL 45200000-9 Reparația clădirii administrative multifuncționale și amenajarea terenului adiacent din s. Ghelauza, r-nul Straseni (numarul cadastral 8018110280) 1 Metru 06.10.2022 - 13.07.2023
satul Ghelauza

Documente

DenumireTip documentReferințaDescriereData publicăriiDescarcă
1 2022 centru ghelauza acoperis 55.rtf (formular desfăşurat).pdfbiddingDocumentsAchiziție-13/09/2022 18:48Descarca
1 2022 centru ghelauza acoperis.pdfbiddingDocumentsAchiziție-13/09/2022 18:48Descarca
1 2022 centru ghelauza electr. 55.(formular desfăşurat).pdfbiddingDocumentsAchiziție-13/09/2022 18:48Descarca
1 2022 centru ghelauza electricitate.pdfbiddingDocumentsAchiziție-13/09/2022 18:48Descarca
1 2022 centru ghelauza fatada, amenaj. (formular desfăşurat).pdfbiddingDocumentsAchiziție-13/09/2022 18:48Descarca
1 2022 centru ghelauza fatada, amenaj.pdfbiddingDocumentsAchiziție-13/09/2022 18:48Descarca
1 2022 centru ghelauza incalzire si ventilare (formular desfăşurat).pdfbiddingDocumentsAchiziție-13/09/2022 18:48Descarca
1 2022 centru ghelauza incalzire si ventilare.pdfbiddingDocumentsAchiziție-13/09/2022 18:48Descarca
1 2022 centru ghelauza interiorul 55.(formular desfăşurat).pdfbiddingDocumentsAchiziție-13/09/2022 18:48Descarca
1 2022 centru ghelauza interiorul.pdfbiddingDocumentsAchiziție-13/09/2022 18:48Descarca
1 2022 centru ghelauza rac 5.(formular desfăşurat).pdfbiddingDocumentsAchiziție-13/09/2022 18:48Descarca
1 2022 centru ghelauza rac.pdfbiddingDocumentsAchiziție-13/09/2022 18:48Descarca
anunț de participare.pdfbiddingDocumentsAchiziție-13/09/2022 18:48Descarca
documentația standart_lucrari.docxbiddingDocumentsAchiziție-13/09/2022 18:48Descarca
duae_ro_.docxbiddingDocumentsAchiziție-13/09/2022 18:48Descarca

Persoană de contact

Clarificări

Garantie pentru oferta
pentru Achiziție
17.09.2022 08:47

Buna ziua, va rugam sa publicati rechizitele bancare
in vederea perfectarii garantiei prin transfer la contul autoritatii contractante,
multumim anticipat.

... afișează tot conținutul

Răspuns:

19.09.2022 08:43

Bună ziua. Scrisoarea de Garanţie bancară emisă de către instituția financiară unde se deservește ofertantul în valoare de 2.0 % din suma ofertei fără TVA cu termenul de valabilitate de 60 zile conform anexei nr. 9 dib Documentația standart este o cerință obligatorie solicitată de către autoritatea contractantă în anunțul de participare.

... afișează tot conținutul

Participanți

Reparația clădirii administrative multifuncționale și amenajarea terenului adiacent din s. Ghelauza, r-nul Straseni (numarul cadastral 8018110280) 9,852,735.00 MDL
03/10/2022 19:25
9,713,118.18 MDL