Achiziționarea cutiilor de protecție din plastic pentru contoarele de uz casnic
suma planificată 6,439,416.00 MDL
| Valoare | CPV | Titlu achiziției | Cantitate | Livrare |
|---|---|---|---|---|
| 6,439,416.00 MDL | 31200000-8 | Achiziționarea cutiilor de protecție din plastic pentru contoarele de uz casnic | 20335 Bucata |
01.03.2022 - 31.07.2022 depozitul Beneficiarului în raza mun. Chișinău |
Va rugam sa plasati o fotografie de referita pentru cutiile dorite. Modelul indicat nu ne spune nimic. Totodata, luind in consideratie ca cumparati doua tipuri de cutii, solicitam sa le separati in doua loturi . Multumim
Au fost incarcate schite / modele de cutii de protectie - ele au un caracter informativ.
Dvs ati introdus un cod CPV gresit. Cutia de protectie nu este Aparate de distribuţie şi control ale energiei electrice si respectiv nu are nimic in comun cu 31200000-8
CPV din documentatia de atribuire 31219000-4
Buna ziua, garanția bancară urmează a fi solicitată de la bancă pentru perioada de valabilitate a ofertei începând cu data de 22.02.2022 sau cum? Vă mulțumesc.
Termen de valabilitate a garanției nu mai mic decît termenul de valabilitate a ofertei
În Anexa nr. 2 OFERTA - este corect dacă indicăm Cutii de protecție din plastic pentru contoarele de uz casnic tip A-110 - 16 351 buc și Cutii de protecție din plastic pentru contoarele de uz casnic tip A-155 - 3 984 buc sau cum e corect?
Oferta urmează a fi prezentată în conformitate cu cerințele stipulate în anunțul de participare și documentația de atribuire
Ne cerem scuze dar nu a-ți înțeles întrebarea, este de înțeles că termenul de valabilitate a ofertei și termenul de valabilitate a garanției bancare este același adica este egal cu 90 de zile, dar întrebarea constă în faptul că termenul de 90 se începe cu data când are loc etapa 3 (Etapa la care OE se conectează în timp real pentru a participa la licitația electronică) adica începând cu data de 22.02.2022?
Termenul de valabilitate a ofertei se numără din data ofertei (indicat pe ofertă). Termenul garanției pentru ofertă trebuie să nu fie mai mic de termenul de valabilitate a ofertei.