Achiziție - Materiale de construcție

Achiziție IP Universitatea de Stat de Medicină și Farmacie ”Nicolae Testemițanu”

Informație generală

Materiale de construcție
267,737.00 MDL
activ
ocds-b3wdp1-MD-1549281757749

livrarea bunurilor se va efectua în termen de 5 zile lucrătoare la solicitarea autorității contractante


COP
cel mai mic preț
Licitiație electronică: Da
limba: Romana

publicată
05/02/2019 17:08
clarificări
10/02/2019 08:00
depunere
18/02/2019 08:30
deschidere oferte
19/02/2019 08:00
analiză
desemnare câștigător
contract

Surse de finanțare

data validării: 02/07/2019 01:03
Trezoreria de Stat

suma planificată 267,862.00 MDL

Detalii achiziție

Lot Valoare Pas minim CPV Titlu achiziției Cantitate Livrare Deschidere oferte Link Public
OSB 8,100.00 MDL 32.40 MDL 44100000-1 OSB 60 Bucata 20.02.2019 - 30.12.2019
bd. Ștefan cel Mare 165
2019-02-19 11:23:30
Clei pentru gresie și faianță 4,500.00 MDL 18.00 MDL 44100000-1 Clei pentru gresie și faianță 1500 Kilogram 20.02.2019 - 30.12.2019
bd. Ștefan cel Mare 165
2019-02-19 10:46:30
Clei pentru lipirea linoleumului de OSB 1,400.00 MDL 5.60 MDL 44100000-1 Clei pentru lipirea linoleumului de OSB 28 Kilogram 20.02.2019 - 30.12.2019
bd. Ștefan cel Mare 165
2019-02-19 11:05:00
Peliculă 120 mk 2,080.00 MDL 8.32 MDL 44100000-1 Peliculă 120 mk 160 Kilogram 20.02.2019 - 30.12.2019
bd. Ștefan cel Mare 165
2019-02-19 11:42:00
Racordare la perete din tablă zincată 1,088.00 MDL 4.35 MDL 44100000-1 Racordare la perete din tablă zincată 17 Bucata 20.02.2019 - 30.12.2019
bd. Ștefan cel Mare 165
2019-02-19 13:42:00
Banda dublu adeviza 390.00 MDL 1.56 MDL 44100000-1 Banda dublu adeviza 15 Bucata 20.02.2019 - 30.12.2019
bd. Ștefan cel Mare 165
2019-02-19 10:37:00
Disc deamant Ø 125 mm 365.00 MDL 1.46 MDL 44100000-1 Disc deamant Ø 125 mm 5 Bucata 20.02.2019 - 30.12.2019
bd. Ștefan cel Mare 165
2019-02-19 11:09:30
Țiglă metalică 5,775.00 MDL 23.10 MDL 44100000-1 Țiglă metalică 52.5 Metru patrat 20.02.2019 - 30.12.2019
bd. Ștefan cel Mare 165
2019-02-19 13:23:30
Capac pentru plinta stînga 920.00 MDL 3.68 MDL 44100000-1 Capac pentru plinta stînga 40 Bucata 20.02.2019 - 30.12.2019
bd. Ștefan cel Mare 165
2019-02-19 14:33:00
Cutit fragmentat 3,150.00 MDL 12.60 MDL 44100000-1 Cutit fragmentat 10 Bucata 20.02.2019 - 30.12.2019
bd. Ștefan cel Mare 165
2019-02-19 12:46:30

Documente

DenumireTip documentReferințaDescriereData publicăriiDescarcă
anunt de participare.docxbiddingDocumentsAchiziție05/02/2019 17:08Descarca
duae.docbiddingDocumentsAchiziție05/02/2019 17:08Descarca
documentatia_standard_cop.docxbiddingDocumentsAchiziție05/02/2019 17:08Descarca

Persoană de contact

Clarificări

Nu există întrebări

Participanți

OSB 8,100.00 MDL
15/02/2019 17:28
9,300.00 MDL
Ofertă acceptată
16/02/2019 15:42
10,925.40 MDL
Clei pentru gresie și faianță 4,500.00 MDL
16/02/2019 16:16
2,415.00 MDL
Ofertă acceptată
17/02/2019 19:48
2,745.00 MDL
17/02/2019 10:29
3,937.50 MDL
Clei pentru lipirea linoleumului de OSB 1,400.00 MDL
16/02/2019 16:22
999.04 MDL
Ofertă acceptată
17/02/2019 19:56
1,036.00 MDL
Peliculă 120 mk 2,080.00 MDL
16/02/2019 16:34
5,511.00 MDL
Ofertă refuzată
17/02/2019 16:05
5,519.00 MDL
Ofertă refuzată
Racordare la perete din tablă zincată 1,088.00 MDL
17/02/2019 20:07
1,020.00 MDL
Ofertă acceptată
15/02/2019 17:33
1,395.70 MDL
17/02/2019 13:57
2,443.75 MDL
Banda dublu adeviza 390.00 MDL
17/02/2019 12:32
359.55 MDL
Ofertă acceptată
17/02/2019 20:14
390.00 MDL
Disc deamant Ø 125 mm 365.00 MDL
17/02/2019 13:10
186.90 MDL
Ofertă acceptată
17/02/2019 20:26
340.00 MDL
Țiglă metalică 5,775.00 MDL
17/02/2019 20:10
4,691.00 MDL
Ofertă acceptată
16/02/2019 19:42
4,692.00 MDL
15/02/2019 17:33
4,693.50 MDL
Capac pentru plinta stînga 920.00 MDL
17/02/2019 13:28
96.00 MDL
Ofertă refuzată
17/02/2019 10:31
141.67 MDL
Ofertă acceptată
17/02/2019 20:11
150.00 MDL
Cutit fragmentat 3,150.00 MDL
17/02/2019 20:06
145.00 MDL
Ofertă refuzată
16/02/2019 20:00
594.20 MDL
Ofertă acceptată
Colt exterior pentru plinta 350.00 MDL
17/02/2019 13:51
144.00 MDL
Ofertă refuzată
17/02/2019 10:33
177.08 MDL
Ofertă acceptată
17/02/2019 20:13
187.00 MDL
Șina ovala cu relief de protectie argintiu 7,200.00 MDL
17/02/2019 19:50
3,600.00 MDL
Ofertă acceptată
16/02/2019 19:13
7,475.40 MDL
Amestec uscat 14,985.00 MDL
16/02/2019 17:47
11,500.11 MDL
Ofertă acceptată
15/02/2019 17:18
13,140.00 MDL
17/02/2019 20:01
14,400.00 MDL
17/02/2019 10:35
14,985.00 MDL
Rola pentru structuri brute 18cm 900.00 MDL
17/02/2019 20:13
265.00 MDL
Ofertă refuzată
17/02/2019 12:21
1,012.00 MDL
Ofertă acceptată
Perie pentru var 2,000.00 MDL
17/02/2019 20:15
1,752.00 MDL
Ofertă acceptată
16/02/2019 18:46
1,759.00 MDL
17/02/2019 16:08
3,516.00 MDL
Banda de hartie 750.00 MDL
17/02/2019 12:36
522.00 MDL
Ofertă acceptată
17/02/2019 19:54
630.00 MDL
Șuruburi pentru gipscarton, carcasa din lemn 100.00 MDL
17/02/2019 11:56
141.00 MDL
Ofertă refuzată
15/02/2019 17:32
141.67 MDL
Ofertă refuzată
Ciocan rotopercutor 7,800.00 MDL
16/02/2019 19:37
5,748.10 MDL
Ofertă acceptată
17/02/2019 20:16
7,690.00 MDL
Rulou cu maner 1,020.00 MDL
17/02/2019 12:42
351.00 MDL
Ofertă acceptată
17/02/2019 20:04
375.00 MDL
17/02/2019 16:10
1,011.00 MDL
Ciment M – 400 2,800.00 MDL
15/02/2019 17:16
2,480.00 MDL
Ofertă acceptată
16/02/2019 18:13
3,162.50 MDL
Perie rotundă din păr natural 3,000.00 MDL
17/02/2019 16:13
2,120.00 MDL
Ofertă acceptată
17/02/2019 19:58
2,776.00 MDL
Ofertă refuzată
16/02/2019 18:50
2,787.00 MDL
Țavă patrat metalică 1,776.00 MDL
16/02/2019 20:06
1,336.81 MDL
Ofertă acceptată
17/02/2019 20:03
1,443.00 MDL
Grund betocontact 10,710.00 MDL
16/02/2019 17:40
9,510.00 MDL
Ofertă acceptată
17/02/2019 20:17
9,512.00 MDL
15/02/2019 17:19
9,513.00 MDL
17/02/2019 16:16
12,883.50 MDL
Colt interior pentru plinta 560.00 MDL
17/02/2019 13:36
230.40 MDL
Ofertă refuzată
17/02/2019 10:38
283.33 MDL
Ofertă acceptată
17/02/2019 20:18
300.00 MDL
Grund pentru prelucrarea suprafețelor înainte de vopsea 3,300.00 MDL
17/02/2019 10:40
1,750.00 MDL
Ofertă refuzată
16/02/2019 18:19
2,578.00 MDL
Ofertă acceptată
15/02/2019 17:24
2,580.00 MDL
17/02/2019 20:00
2,700.00 MDL
17/02/2019 16:19
7,740.00 MDL
Adeziv pentru înlocuirea cuielor 450.00 MDL
17/02/2019 13:02
201.30 MDL
Ofertă acceptată
17/02/2019 20:20
300.00 MDL
Plasa de armare din fibra de sticla 800.00 MDL
17/02/2019 20:21
667.00 MDL
Ofertă acceptată
17/02/2019 13:06
668.00 MDL
Chit pentru pereți și tavane 5,360.00 MDL
16/02/2019 17:53
6,452.00 MDL
Ofertă refuzată
15/02/2019 17:19
6,788.00 MDL
Ofertă refuzată
Șuruburi pentru gipscarton, carcasa din lemn 800.00 MDL
15/02/2019 17:30
666.67 MDL
Ofertă acceptată
17/02/2019 12:02
800.00 MDL
Coler negru 630.00 MDL
17/02/2019 10:42
375.00 MDL
Ofertă refuzată
17/02/2019 20:22
555.00 MDL
Ofertă refuzată
17/02/2019 16:28
838.50 MDL
Ofertă refuzată
16/02/2019 20:37
1,293.90 MDL
Ofertă refuzată
Plintă 1,700.00 MDL
17/02/2019 13:23
584.00 MDL
Ofertă refuzată
17/02/2019 10:44
585.00 MDL
Ofertă acceptată
17/02/2019 18:44
825.00 MDL
Vopsea email de culoare albă 8,424.00 MDL
17/02/2019 10:45
7,000.00 MDL
Ofertă acceptată
15/02/2019 17:17
7,030.80 MDL
17/02/2019 16:30
7,597.80 MDL
17/02/2019 20:23
8,424.00 MDL
16/02/2019 18:28
22,650.84 MDL
Masina de gaurit si insurubat cu percutie 3,335.00 MDL
17/02/2019 20:24
3,330.00 MDL
Ofertă refuzată
16/02/2019 19:53
6,037.50 MDL
Ofertă refuzată
Coler de culoare bej 1,800.00 MDL
17/02/2019 10:47
750.00 MDL
Ofertă refuzată
17/02/2019 20:25
1,676.00 MDL
Ofertă acceptată
17/02/2019 16:32
1,677.00 MDL
16/02/2019 19:03
2,587.80 MDL
Colțare pentru zugrăvire 700.00 MDL
16/02/2019 20:29
431.00 MDL
Ofertă acceptată
17/02/2019 20:31
790.00 MDL
Ața capron 0.5kg 159.00 MDL
17/02/2019 12:48
129.39 MDL
Ofertă acceptată
Gipscarton obișnuit 1,340.00 MDL
16/02/2019 20:16
1,348.00 MDL
Ofertă acceptată
15/02/2019 17:32
1,350.00 MDL
Vopsea emulsie universală lavabilă 84,000.00 MDL
17/02/2019 10:49
40,625.00 MDL
Ofertă acceptată
15/02/2019 17:17
40,950.00 MDL
17/02/2019 20:34
58,849.00 MDL
17/02/2019 16:36
64,050.00 MDL
16/02/2019 17:16
68,320.00 MDL
Perie din păr natural pentru calorifer 3,000.00 MDL
16/02/2019 18:57
1,840.00 MDL
Ofertă acceptată
17/02/2019 20:34
2,170.00 MDL
17/02/2019 16:38
3,708.00 MDL
Rulou cu maner pentru zugraveli 13,400.00 MDL
16/02/2019 19:31
5,198.00 MDL
Ofertă acceptată
17/02/2019 20:36
5,200.00 MDL
17/02/2019 16:44
13,300.00 MDL
Mănuși cu 5 degete, palma de cauciuc 2,700.00 MDL
17/02/2019 16:47
1,236.00 MDL
Ofertă acceptată
16/02/2019 19:09
1,237.00 MDL
17/02/2019 20:35
1,980.00 MDL
Disc debitat Ø 125mm 540.00 MDL
17/02/2019 13:14
76.70 MDL
Ofertă acceptată
17/02/2019 20:37
130.00 MDL
Cherestea din PIN tivită 14,000.00 MDL
15/02/2019 17:25
13,950.00 MDL
Ofertă acceptată
16/02/2019 18:35
17,250.00 MDL
Diluant pentru vopsea email 3,960.00 MDL
17/02/2019 20:38
3,580.00 MDL
Ofertă acceptată
16/02/2019 17:59
3,581.00 MDL
17/02/2019 16:49
3,582.00 MDL
17/02/2019 10:51
3,592.00 MDL
Valic cu mîner 3,400.00 MDL
17/02/2019 20:36
2,850.00 MDL
Ofertă refuzată
16/02/2019 18:40
3,220.00 MDL
Ofertă refuzată
17/02/2019 16:51
3,660.00 MDL
Ofertă refuzată
Șuruburi pentru gipscarton, carcasa din metal 100.00 MDL
15/02/2019 17:30
116.67 MDL
Ofertă refuzată
17/02/2019 12:08
140.00 MDL
Ofertă refuzată
Element de imbinare pentru plinta 690.00 MDL
17/02/2019 13:47
72.00 MDL
Ofertă refuzată
17/02/2019 20:38
106.00 MDL
Ofertă refuzată
17/02/2019 10:53
106.25 MDL
Ofertă acceptată
Saci din polietilena 1,500.00 MDL
17/02/2019 20:02
674.00 MDL
Ofertă acceptată
16/02/2019 20:23
675.00 MDL
17/02/2019 16:54
684.00 MDL
Mîner de prelungire telescopica din otel 1,680.00 MDL
17/02/2019 19:43
1,265.00 MDL
Ofertă refuzată
17/02/2019 17:01
1,266.00 MDL
Ofertă refuzată
16/02/2019 19:24
2,000.00 MDL
Ofertă refuzată
Ciocan din cauciuc 450g 320.00 MDL
17/02/2019 20:00
128.00 MDL
Ofertă refuzată
17/02/2019 12:27
226.20 MDL
Ofertă acceptată
Toporul forjat pentru constructii 550.00 MDL
17/02/2019 11:44
498.00 MDL
Ofertă acceptată
17/02/2019 19:45
500.00 MDL
Coler verde 1,260.00 MDL
17/02/2019 10:55
750.00 MDL
Ofertă refuzată
17/02/2019 19:40
1,110.00 MDL
Ofertă refuzată
17/02/2019 16:57
1,677.00 MDL
Ofertă refuzată
16/02/2019 19:19
2,587.80 MDL
Ofertă refuzată
Șuruburi pentru gipscarton, carcasa din lemn 200.00 MDL
15/02/2019 17:31
433.33 MDL
Ofertă refuzată
17/02/2019 12:13
600.00 MDL
Ofertă refuzată
Linoleum 25,000.00 MDL
17/02/2019 19:39
13,349.00 MDL
Ofertă refuzată
17/02/2019 10:56
13,350.00 MDL
Ofertă acceptată
16/02/2019 17:32
20,126.00 MDL
Capac pentru plinta dreapta 920.00 MDL
17/02/2019 13:42
96.00 MDL
Ofertă refuzată
17/02/2019 10:58
141.67 MDL
Ofertă acceptată
17/02/2019 19:37
150.00 MDL