Achiziție - Lucrări de demontare parțială și montare a sistemelor de evacuare a apelor de pe acoperișurile a două case de locuit cu 5 nivele

Achiziție Regiment de Aviaţie

Informație generală

Lucrări de demontare parțială și montare a sistemelor de evacuare a apelor de pe acoperișurile a două case de locuit cu 5 nivele
108,333.33 MDL
nereușit
ocds-b3wdp1-MD-1635756349460

Lucrări de instalare de burlane


Achiziție de valoare mică
cel mai mic preț
Licitiație electronică: Nu
limba: Romana

publicată
11/11/2021 10:08
clarificări
15/11/2021 10:00
depunere
19/11/2021 10:00
deschidere oferte
19/11/2021 10:00
analiză
desemnare câștigător
contract

Surse de finanțare

data validării: 01/11/2021 08:50
Trezoreria de Stat

suma planificată 108,333.33 MDL

Detalii achiziție

Valoare CPV Titlu achiziției Cantitate Livrare
108,333.33 MDL 45200000-9 Lucrari de instalare de burlane 1 Unitate 21.11.2021 - 30.12.2021
Lunga

Documente

DenumireTip documentReferințaDescriereData publicăriiDescarcă
anunt de partcipare.pdfbiddingDocumentsAchizițieanunt de participare11/11/2021 10:08Descarca
anexa 15.docxbiddingDocumentsLucrări de demontare parțială și montare a sistemelor de evacuare a apelor de pe acoperișurile a două case de locuit cu 5 nivele-11/11/2021 10:08Descarca
f.3.2.docxbiddingDocumentsLucrări de demontare parțială și montare a sistemelor de evacuare a apelor de pe acoperișurile a două case de locuit cu 5 nivele-11/11/2021 10:08Descarca
formele 3,5,7.xlsxbiddingDocumentsLucrări de demontare parțială și montare a sistemelor de evacuare a apelor de pe acoperișurile a două case de locuit cu 5 nivele-11/11/2021 10:08Descarca
caiet de sarcini.docxbiddingDocumentsAchiziție-11/11/2021 10:08Descarca
anexa 7.docxbiddingDocumentsAchiziție-11/11/2021 10:08Descarca
anexa 8.docxbiddingDocumentsAchiziție-11/11/2021 10:08Descarca
anexa 12.docxbiddingDocumentsAchiziție-11/11/2021 10:08Descarca
anexa 13.docxbiddingDocumentsAchiziție-11/11/2021 10:08Descarca
anexa 14.docxbiddingDocumentsAchiziție-11/11/2021 10:08Descarca
anexa 15.docxbiddingDocumentsAchiziție-11/11/2021 10:08Descarca
f.3.2.docxbiddingDocumentsAchiziție-11/11/2021 10:08Descarca
formele 3,5,7.xlsxbiddingDocumentsAchiziție-11/11/2021 10:08Descarca
anunt de participare.pdfbiddingDocumentsLucrări de demontare parțială și montare a sistemelor de evacuare a apelor de pe acoperișurile a două case de locuit cu 5 nivele-11/11/2021 10:08Descarca
caiet de sarcini.docxbiddingDocumentsLucrări de demontare parțială și montare a sistemelor de evacuare a apelor de pe acoperișurile a două case de locuit cu 5 nivele-11/11/2021 10:08Descarca
anexa 7.docxbiddingDocumentsLucrări de demontare parțială și montare a sistemelor de evacuare a apelor de pe acoperișurile a două case de locuit cu 5 nivele-11/11/2021 10:08Descarca
anexa 8.docxbiddingDocumentsLucrări de demontare parțială și montare a sistemelor de evacuare a apelor de pe acoperișurile a două case de locuit cu 5 nivele-11/11/2021 10:08Descarca
anexa 12.docxbiddingDocumentsLucrări de demontare parțială și montare a sistemelor de evacuare a apelor de pe acoperișurile a două case de locuit cu 5 nivele-11/11/2021 10:08Descarca
anexa 13.docxbiddingDocumentsLucrări de demontare parțială și montare a sistemelor de evacuare a apelor de pe acoperișurile a două case de locuit cu 5 nivele-11/11/2021 10:08Descarca
anexa 14.docxbiddingDocumentsLucrări de demontare parțială și montare a sistemelor de evacuare a apelor de pe acoperișurile a două case de locuit cu 5 nivele-11/11/2021 10:08Descarca

Persoană de contact

Clarificări

Nu există întrebări

Participanți

Lucrări de demontare parțială și montare a sistemelor de evacuare a apelor de pe acoperișurile a două case de locuit cu 5 nivele 108,333.33 MDL