Achiziție - Hârtie A4

Achiziție Ministerul Muncii și Protecției Sociale

Informație generală

Hârtie A4
43,000.00 MDL
activ
ocds-b3wdp1-MD-1635323232621

Hârtie A4


Achiziție de valoare mică
cel mai mic preț
Licitiație electronică: Da
limba: Romana

publicată
27/10/2021 11:34
clarificări
29/10/2021 09:04
depunere
02/11/2021 08:03
deschidere oferte
03/11/2021 14:00
analiză
desemnare câștigător
contract

Surse de finanțare

data validării: 27/10/2021 08:28
Trezoreria de Stat

suma planificată 43,000.00 MDL

Detalii achiziție

Valoare Pas minim CPV Titlu achiziției Cantitate Livrare Deschidere oferte Link Public
43,000.00 MDL 430.00 MDL 30197644-2 Hârtie A4 1000 Bucata 08.11.2021 - 31.12.2021
str. Alecsandri Vasile, 2
2021-11-03 14:00:00

Documente

DenumireTip documentReferințaDescriereData publicăriiDescarcă
anunt_de_participare_hârtie.semnat.pdftenderNoticeAchizițieanunț de participare28/10/2021 09:04Descarca
anunt_de_participare_hârtie_modificat.pdfbiddingDocumentsAchizițieanunt de participare_modificat28/10/2021 09:04Descarca
oferta_hârtie.xlsxbiddingDocumentsAchizițiemodel oferta28/10/2021 08:39Descarca
anunt_de_participare_hârtie.docxtenderNoticeAchizițieanunț de participare28/10/2021 08:37Descarca
oferta.xlsxbiddingDocumentsAchizițiemodel oferta28/10/2021 08:37Descarca
anunt_de_participare_hârtie.pdftenderNoticeAchizițieanunț de participare28/10/2021 08:35Descarca
anunt_de_participare_hârtie.pdftenderNoticeAchizițieanunț de participare27/10/2021 12:08Descarca
anunt_de_participare_hârtie.semnat.pdftenderNoticeAchizițieanunț de participare27/10/2021 11:34Descarca
oferta.xlsxbiddingDocumentsAchizițiemodel oferta27/10/2021 11:34Descarca

Persoană de contact

Clarificări

Hârtie A4
pentru Achiziție
27.10.2021 17:42

Buna ziua.
Va atragem atentie ca parametrile indicate de catre Dvs nu coincid cu cele ale Multicopi. De oarece Multicopi face parte din Calsa A+
: 1. Albeata 168±3%;
2. Grosimea 113 micr;
3. ...
Va rugam sa decideti dupa ce specificatii tehnice vor fi apreciate ofertele.

... afișează tot conținutul

Răspuns:

28.10.2021 08:33

Bună ziua! Mulțumesc pentru precizări. Modificăm anunțul de participare.

... afișează tot conținutul

Hârtie A4
pentru Achiziție
28.10.2021 08:38

Va rugam sa modificati si oferta.xlsx ca sa coincide cu anunt_de_participare_hârtie.pdf.

... afișează tot conținutul

Răspuns:

28.10.2021 08:46

Bună dimineața! Mulțumesc, desigur, în momentul în care Dvoastră scriați întrebarea, încărcam oferta, model. Mulțumesc.

... afișează tot conținutul

Participanți

Hârtie A4 43,000.00 MDL
29/10/2021 11:18
45,310.00 MDL
Ofertă acceptată
01/11/2021 17:22
45,730.00 MDL