Achiziție - Achiziționarea serviciilor de elaborare a documentației de proiect pentru Platforma Industrială Multifuncțională în raionul Ocnița

Achiziție IP Organizaţia pentru Dezvoltarea Antreprenoriatului (ODA)

Informație generală

Achiziționarea serviciilor de elaborare a documentației de proiect pentru Platforma Industrială Multifuncțională în raionul Ocnița
1,200,000.00 MDL
activ
ocds-b3wdp1-MD-1627996707738

Serviciile de elaborare a documentației de proiect pentru Platforma Industrială Multifuncțională în raionul Ocnița, inclusiv serviciile de supraveghere de autor


Licitație deschisă
cel mai bun raport calitate-preţ
Licitiație electronică: Nu
limba: Romana

publicată
03/08/2021 16:24
clarificări
16/08/2021 10:00
depunere
19/08/2021 11:00
deschidere oferte
19/08/2021 11:00
analiză
desemnare câștigător
contract

Surse de finanțare

data validării: 03/08/2021 13:21
Trezoreria de Stat

suma planificată 1,200,000.00 MDL

Detalii achiziție

Valoare CPV Titlu achiziției Cantitate Livrare
1,200,000.00 MDL 71322000-1 Servicii de proiectare si supraveghere de autor 1 Unitate 23.08.2021 - 31.12.2021
bd. Ștefan cel Mare și Sfânt, 134

Documente

DenumireTip documentReferințaDescriereData publicăriiDescarcă
pim ocnita021 (003).jpgbiddingDocumentsAchizițieScrisoare13/08/2021 09:31Descarca
caietul_de_sarcini_pim_ocnița.semnat.pdfbiddingDocumentsAchizițieCaietul de sarcini03/08/2021 16:24Descarca
ds_lucrari_new.docxbiddingDocumentsAchizițieDocumentația standard03/08/2021 16:24Descarca
duae_ro_0.docbiddingDocumentsAchizițieDUAE03/08/2021 16:24Descarca
f4.2 specificații_de_pret.docxbiddingDocumentsAchizițieFormularul F4.203/08/2021 16:24Descarca
declarația privind beneficiarii finali.docxbiddingDocumentsLot 1 - Servicii de elaborare a documentației de proiect pentru Platforma Industrială Multifuncțională în raionul Ocnița, inclusiv serviciile de supraveghere de autorDeclarația privind beneficiarii finali03/08/2021 16:24Descarca
f3.5_declaraţie privind situaţia personală a operatorului economic (4).docxbiddingDocumentsLot 1 - Servicii de elaborare a documentației de proiect pentru Platforma Industrială Multifuncțională în raionul Ocnița, inclusiv serviciile de supraveghere de autorFormularul F3.503/08/2021 16:24Descarca
f3.6_declataria privind conduita etica.docxbiddingDocumentsLot 1 - Servicii de elaborare a documentației de proiect pentru Platforma Industrială Multifuncțională în raionul Ocnița, inclusiv serviciile de supraveghere de autorFormularul F3.603/08/2021 16:24Descarca
anunt de participare_ocnița.semnat.signed.signed.pdfbiddingDocumentsAchizițieAnunțul de participare03/08/2021 16:24Descarca

Persoană de contact

Clarificări

Destinatii industriale
pentru Achiziție
12.08.2021 15:29

Buna ziua la care anume destinatii industriale va referiti?

... afișează tot conținutul

Răspuns:

13.08.2021 09:21

Bună ziua,
Această întrebare nu este clară, rog să reformulați întrebarea pentru a vă putea oferi un răspuns calificat și pertinent.
Caietul de sarcini descrie necesitățile pentru pregătirea documentației de proiect

... afișează tot conținutul

Participanți

Lot 1 - Servicii de elaborare a documentației de proiect pentru Platforma Industrială Multifuncțională în raionul Ocnița, inclusiv serviciile de supraveghere de autor 1,200,000.00 MDL
19/08/2021 09:51
910,000.00 MDL
Ofertă acceptată
18/08/2021 21:52
950,000.00 MDL
Ofertă refuzată
18/08/2021 12:33
950,000.00 MDL
Ofertă refuzată
18/08/2021 17:11
1,008,000.00 MDL
Ofertă refuzată
16/08/2021 10:58
1,020,000.00 MDL
Ofertă refuzată
18/08/2021 20:09
1,060,000.00 MDL
Ofertă refuzată