Achiziție - Lucrari de reparatie a podetului din s. Costangalia, r-nul Cantemir

Achiziție Primaria Coștangalia

Informație generală

Lucrari de reparatie a podetului din s. Costangalia, r-nul Cantemir
249,150.27 MDL
activ
ocds-b3wdp1-MD-1620378622935

Lucrari de reparatie a podetului din s. Costangalia, r-nul Cantemir


COP
cel mai mic preț
Licitiație electronică: Nu
limba: Romana

publicată
07/05/2021 12:29
clarificări
12/05/2021 11:00
depunere
20/05/2021 11:00
deschidere oferte
20/05/2021 11:00
analiză
desemnare câștigător
contract

Surse de finanțare

data validării: 07/05/2021 09:11
Trezoreria de Stat

suma planificată 250,000.00 MDL

Detalii achiziție

Valoare CPV Titlu achiziției Cantitate Livrare
249,150.27 MDL 45200000-9 Lucrari de reparatie a podetului din s. Costangalia, r-nul Cantemir 1 Unitate 31.05.2021 - 31.12.2021
s.Coștangalia

Documente

DenumireTip documentReferințaDescriereData publicăriiDescarcă
Anunț de participaretenderNoticeAchizițiedescription07/05/2021 12:29Descarca
Caiet de sarcinitechnicalSpecificationsAchizițiedescription07/05/2021 12:29Descarca
duae.docbiddingDocumentsAchizițiedescription07/05/2021 12:29Descarca
documentatia_standard_lucrari.docxbiddingDocumentsAchizițieDocumentele la ofertă07/05/2021 12:29Descarca

Persoană de contact

Clarificări

Nu există întrebări

Participanți

Lucrari de reparatie a podetului din s. Costangalia, r-nul Cantemir 249,150.27 MDL
19/05/2021 23:38
239,582.00 MDL
Ofertă acceptată
19/05/2021 15:17
248,052.85 MDL