Achiziție - Procurarea produselor alimentare pentru grădinița nr.2 și nr.3 din or.Ștefan vodă__pentru lunele – ( mai - decembrie 2021 )

Achiziție Primaria Stefan Voda

Informație generală

Procurarea produselor alimentare pentru grădinița nr.2 și nr.3 din or.Ștefan vodă__pentru lunele – ( mai - decembrie 2021 )
660,000.00 MDL
activ
ocds-b3wdp1-MD-1617770995864

Procurarea produselor alimentare pentru grădinița nr.2 și nr.3 din or.Ștefan vodă__pentru lunele – ( mai - decembrie 2021 )


COP
cel mai mic preț
Licitiație electronică: Da
limba: Romana

publicată
07/04/2021 08:26
clarificări
13/04/2021 22:42
depunere
17/04/2021 00:42
deschidere oferte
19/04/2021 14:00
analiză
desemnare câștigător
contract

Surse de finanțare

data validării: 07/04/2021 04:50
Trezoreria de Stat

suma planificată 660,000.00 MDL

Detalii achiziție

Lot Valoare Pas minim CPV Titlu achiziției Cantitate Livrare Deschidere oferte Link Public
LOT – 1 CARNE 300,000.00 MDL 3,000.00 MDL 15800000-6 Carne de bovina refregerată 910 Kilogram 30.04.2021 - 31.12.2021
str. Stefan cel Mare, 31
2021-04-19 14:55:30
15800000-6 Pulpa de gaina refregerată 1650 Kilogram
15800000-6 Macră de porc refregerată 1050 Kilogram
15800000-6 File de gaina refregerată 1770 Kilogram
Lotul -2 BACANIE 120,000.00 MDL 1,200.00 MDL 15800000-6 Mazare uscata 290 Kilogram 30.04.2021 - 31.12.2021
str. Stefan cel Mare, 31
2021-04-19 14:37:00
15800000-6 Castraveţi muraţi -vacum 390 Kilogram
15800000-6 Fasole conservate 230 Bucata
15800000-6 Fasole albe 190 Kilogram
15800000-6 Varză murată -vacum 280 Kilogram
15800000-6 Jem din fructe 0.5 110 Bucata
15800000-6 Suc din rosii 220 Bucata
15800000-6 Halva cu arahide 185 Kilogram
15800000-6 Ulei 830 Litru; decimetru cub
15800000-6 Magiun 380 Bucata
15800000-6 Mazare verde conservate 290 Kilogram
15800000-6 Roșii murate -vacum 390 Kilogram
15800000-6 Rosii in sucul lor 760 Bucata
15800000-6 Pastă de roșii 510 Bucata
15800000-6 Fructe uscate,naturale 145 Kilogram
15800000-6 Suc din fructe 1050 Bucata
LOT - 3 DIVERSE 140,000.00 MDL 1,400.00 MDL 15800000-6 Vanilina 380 Bucata 30.04.2021 - 31.12.2021
str. Stefan cel Mare, 31
2021-04-19 14:18:30
15800000-6 Covrigi ovali 115 Kilogram
15800000-6 Drojdie uscata 14 Kilogram
15800000-6 Pasta fainoase –fidea cu ou 260 Kilogram
15800000-6 Sare de lamie 4 Kilogram
15800000-6 Pasta fainoase–taiţei cu ou 400 Kilogram
15800000-6 Turte dulci cu ulei vegetal 190 Kilogram
15800000-6 Peste file 650 Kilogram
15800000-6 Peşte congelat „Hec” 870 Kilogram
15800000-6 Biscuiţi pentru copii diverse 555 Kilogram
15800000-6 Sare iodată 460 Kilogram
15800000-6 Pasta fainoase -cornisoare 280 Kilogram
15800000-6 Covrigi cu mac 575 Kilogram
15800000-6 Ouă 5400 Bucata
15800000-6 Zahar –tos din sfecla 2410 Kilogram
15800000-6 Ceai 47 Kilogram
15800000-6 Cacao pudra indulcita 28 Kilogram
15800000-6 Stafide 43 Kilogram
LOT - 4 LEGUME 100,000.00 MDL 1,000.00 MDL 15800000-6 Morcov 800 Kilogram 30.04.2021 - 31.12.2021
str. Stefan cel Mare, 31
2021-04-19 14:00:00
15800000-6 Cartofi 3500 Kilogram
15800000-6 Ceapă 800 Kilogram
15800000-6 Pătrunjel-verdeață 30 Kilogram
15800000-6 Mere proaspete 1200 Kilogram
15800000-6 Varză alba proaspătă 800 Kilogram
15800000-6 Sfeclă 800 Kilogram
15800000-6 Mandarine 500 Kilogram
15800000-6 Mărari -verdeață 30 Kilogram
15800000-6 Banane 500 Kilogram
15800000-6 Conopidă 300 Kilogram
15800000-6 Ceapă verde 60 Kilogram
15800000-6 Lămâii 70 Kilogram

Documente

DenumireTip documentReferințaDescriereData publicăriiDescarcă
anunt -2021-.pdfbiddingDocumentsAchizițieanunț de participare11/04/2021 22:42Descarca
documentatia_standard_cop 2021 ( 05- 12 ).docxbiddingDocumentsAchizițiedocumentația standard11/04/2021 22:42Descarca
documentatia_standard_cop 2021 ( 05- 12 ).docxbiddingDocumentsAchizițiedocumentația standard07/04/2021 08:26Descarca
duae_ro_ -2021 ( 05 - 12 ).docbiddingDocumentsAchizițieduae07/04/2021 08:26Descarca
anunț.semnat.pdfbiddingDocumentsAchizițieanunț de participare07/04/2021 08:26Descarca

Persoană de contact

Clarificări

Lot carne
pentru Achiziție
07.04.2021 08:44

Pulpe de gaina refrigerate - fara os? Fara spate? sau cu os si cu spate?

... afișează tot conținutul

Răspuns:

07.04.2021 14:38

pulpă de găină refrigerată cu os

... afișează tot conținutul

Documentele obligatorii
pentru Achiziție
11.04.2021 10:10

Documentul nr.11 ,,Etichetarea рrоdusеlоr согеsрuпdе HG пr.996 diп 20.08.2003"
Ce aveti in vedere prin acest document? El se refera in special producatorilor de produse alimentare. Solicitam modificarea anuntului de participare si eliminarea acestui document.

... afișează tot conținutul

Răspuns:

11.04.2021 22:42

Bine

... afișează tot conținutul

Participanți

LOT – 1 CARNE 300,000.00 MDL
16/04/2021 18:59
291,700.00 MDL
Ofertă acceptată
16/04/2021 14:09
294,600.00 MDL
15/04/2021 16:47
297,700.00 MDL
14/04/2021 15:43
313,492.50 MDL
14/04/2021 10:28
321,775.30 MDL
Lotul -2 BACANIE 120,000.00 MDL
16/04/2021 18:56
115,999.00 MDL
Ofertă acceptată
16/04/2021 14:10
116,000.00 MDL
16/04/2021 19:57
120,204.25 MDL
14/04/2021 10:18
123,282.25 MDL
LOT - 3 DIVERSE 140,000.00 MDL
16/04/2021 19:51
138,677.47 MDL
Ofertă acceptată
16/04/2021 14:10
139,600.00 MDL
16/04/2021 18:55
144,900.00 MDL
14/04/2021 10:07
158,224.88 MDL
LOT - 4 LEGUME 100,000.00 MDL
16/04/2021 19:45
71,336.60 MDL
Ofertă acceptată
16/04/2021 18:54
91,990.00 MDL
16/04/2021 14:11
92,000.00 MDL
14/04/2021 09:59
98,104.10 MDL