Achiziție - Autoturism

Achiziție Muzeul National de Istorie a Moldovei

Informație generală

Autoturism
355,000.00 MDL
activ
ocds-b3wdp1-MD-1610464553149

Autoturism


COP
cel mai mic preț
Licitiație electronică: Da
limba: Romana

publicată
12/01/2021 17:38
clarificări
16/01/2021 18:35
depunere
21/01/2021 14:30
deschidere oferte
22/01/2021 14:00
analiză
desemnare câștigător
contract

Surse de finanțare

data validării: 25/02/2021 10:00
Trezoreria de Stat

suma planificată 355,000.00 MDL

Detalii achiziție

Valoare Pas minim CPV Titlu achiziției Cantitate Livrare Deschidere oferte Link Public
355,000.00 MDL 1,065.00 MDL 34100000-8 Autoturism 1 Bucata 01.02.2021 - 10.02.2021
mun. Chisinau, str. 31 August 1989, 121A
2021-01-22 14:00:00

Documente

DenumireTip documentReferințaDescriereData publicăriiDescarcă
Anunt_de_participare.semnatbiddingDocumentsAchizițieAnunt de participare12/01/2021 17:38Descarca
documentatia_standard_cop.semnatbiddingDocumentsAchizițieDocumentatia standard12/01/2021 17:38Descarca
duae_ro_biddingDocumentsAchizițieDUAE12/01/2021 17:38Descarca
Formulare pentru depunerea ofertelorbiddingDocumentsAchizițieFormulare12/01/2021 17:38Descarca

Persoană de contact

Clarificări

Nu există întrebări

Participanți

Autoturism 355,000.00 MDL
21/01/2021 10:03
354,850.00 MDL
Ofertă acceptată