Dezvoltarea pieței agricole EN-GROS și a spațiilor destinate activităților NON-AGRICOLE situată în r. Rîșcani ETAPA I: platforma de descărcare
suma planificată 2,118,484.17 MDL
| Valoare | CPV | Titlu achiziției | Cantitate | Livrare |
|---|---|---|---|---|
| 2,118,484.17 MDL | 45255100-0 | Dezvoltarea pieței agricole EN-GROS și a spațiilor destinate activităților NON-AGRICOLE situată în r. Rîșcani ETAPA I: platforma de descărcare | 1 Bucata |
27.11.2020 - 30.12.2025 Piața Vasile Alecsandri 8 |
Buna ziua care este modelul si grosimea de pavaj necesara ?
Modelul pavajului este: plăci din beton vibropresat grosimea: 10 cm.
Stimata autoritate contractanta, dvs trebuie sa cunoasteti ca aveti obligatia sa raspunndeti operativ la intrebarile acordate pe platforma, multumesc anticipat.
Modelul pavajului este: plăci din beton vibropresat grosimea: 10 cm.
Poz.2
RpCE29A
Pelicula din polimeri pentru protejarea terasei pe timp ploios, pe durata refacerii
A fost modificată de devizier și de aici întrebare
Dacă aplicăm codul dat pentru pavaj logic nu avem nevoie de resursul ”Manele de rasinoase L=2 - 6 m D=7-11 cm” și utilajul ”Macara de ferestră” corect sau nu?
Resursul și utilajul dat va fi cu prețul ”0” zero?
La codul RpCE29A – toate resursele trebuie să fie indicate conform WinSmeta.
Buna ziua cerem explicatii de la Autoritatea contractanta privind lucrari de pavare ,examenind la fata locului terenul am observat stocate mari cantitati de pavaj.Apare impresia ca cineva deja lucreaza la lucrarea data sau este pregatit sa execute lucrarea data .Care e sensul anuntarii concursului?
Bună ziua, lucrările din cadrul proiectului Dezvoltarea pieței agricole EN-GROS și a spațiilor destinate activităților NON-AGRICOLE situată în r. Rîșcani ETAPA I sunt stopate.
Lucrările care fac obiectul acestei licitații nu sunt incluse nici într-un contract de antrepriză valabil și respectiv nu este emis nici un ordin pentru începerea execuției acestora. Din această cauză este desfășurată această licitație deschisă, câștigătoare a căreia va determinată oricare ofertă va fi depusă care va avea cel mai mic preț și va respecta toate cerințele și criteriile de calificare.