Achiziție - Materiale pentru acțiuni protocolare

Achiziție Secretariatul Parlamentului Republicii Moldova

Informație generală

Materiale pentru acțiuni protocolare
187,262.65 MDL
activ
ocds-b3wdp1-MD-1582283512431

Materiale pentru acțiuni protocolare


COP
cel mai mic preț
Licitiație electronică: Da
limba: Romana

publicată
21/02/2020 14:16
clarificări
26/02/2020 12:00
depunere
05/03/2020 13:00
deschidere oferte
06/03/2020 08:00
analiză
desemnare câștigător
contract

Surse de finanțare

data validării: 21/02/2020 11:19
Trezoreria de Stat

suma planificată 187,262.70 MDL

Detalii achiziție

Lot Valoare Pas minim CPV Titlu achiziției Cantitate Livrare Deschidere oferte Link Public
Pungă p-u o sticlă (mîner-coardă) 2,000.00 MDL 0.00 MDL 22900000-9 Pungă p-u o sticlă (mîner-coardă) 200 Bucata 10.03.2020 - 31.12.2020
bd. Ștefan cel Mare si Sfint nr.105
Carnet 13,330.00 MDL 133.30 MDL 22900000-9 Carnet 1000 Bucata 10.03.2020 - 31.12.2020
bd. Ștefan cel Mare si Sfint nr.105
2020-03-06 08:00:00
22900000-9 Carnet A5 1000 Bucata
Hanorac 25,000.00 MDL 250.00 MDL 22900000-9 Hanorac 100 Bucata 10.03.2020 - 31.12.2020
bd. Ștefan cel Mare si Sfint nr.105
2020-03-06 12:00:30
Hârtie autoadezivă (foi) 830.00 MDL 0.00 MDL 22900000-9 Hârtie autoadezivă 500 Bucata 10.03.2020 - 31.12.2020
bd. Ștefan cel Mare si Sfint nr.105
Pânze de banner 2,416.60 MDL 0.00 MDL 22900000-9 Pânze de banner 10 Bucata 10.03.2020 - 31.12.2020
bd. Ștefan cel Mare si Sfint nr.105
Cutie pentru 2 sticle 1,083.50 MDL 0.00 MDL 22900000-9 Cutie pentru 2 sticle 50 Bucata 10.03.2020 - 31.12.2020
bd. Ștefan cel Mare si Sfint nr.105
Tricou 41,665.00 MDL 416.65 MDL 22900000-9 Tricou 500 Bucata 10.03.2020 - 31.12.2020
bd. Ștefan cel Mare si Sfint nr.105
2020-03-06 11:42:00
Creioane colorate 124.95 MDL 0.00 MDL 22900000-9 Creioane colorate 15 Bucata 10.03.2020 - 31.12.2020
bd. Ștefan cel Mare si Sfint nr.105
Pungi kraft fără mânere 231.00 MDL 0.00 MDL 22900000-9 Pungi kraft fără mânere 700 Bucata 10.03.2020 - 31.12.2020
bd. Ștefan cel Mare si Sfint nr.105
Pix biodegradabil cu logo 9,700.00 MDL 97.00 MDL 22900000-9 Pix biodegradabil cu logo 2000 Bucata 10.03.2020 - 31.12.2020
bd. Ștefan cel Mare si Sfint nr.105
2020-03-06 08:37:00

Documente

DenumireTip documentReferințaDescriereData publicăriiDescarcă
carnet, pix.docxillustrationPixdescription21/02/2020 14:24Descarca
cani-1.jpgillustrationCanădescription21/02/2020 14:24Descarca
ecuson.docxillustrationEcusondescription21/02/2020 14:24Descarca
carnet, pix.docxillustrationCarnetdescription21/02/2020 14:16Descarca
duae.docxbiddingDocumentsAchizițiedescription21/02/2020 14:16Descarca
documentația standard.docxbiddingDocumentsAchizițiedescription21/02/2020 14:16Descarca
magnet-1.jpgillustrationMagnețidescription21/02/2020 14:16Descarca
img_20200128_095501.jpgillustrationPuzzle 3Ddescription21/02/2020 14:16Descarca
img-0099880cd880671515483818fc1e6bf7-v.jpgillustrationPuzzle 3Ddescription21/02/2020 14:16Descarca
anunț de participare.docxtenderNoticeAchizițiedescription21/02/2020 14:16Descarca
pungă o sticlă.docxillustrationPungă p-u o sticlă (mîner-coardă)description21/02/2020 14:16Descarca
pungă.docxillustrationPungădescription21/02/2020 14:16Descarca
cutie 2 sticle.docxillustrationCutie pentru 2 sticledescription21/02/2020 14:16Descarca

Persoană de contact

Clarificări

Nu există întrebări

Participanți

Pungă p-u o sticlă (mîner-coardă) 2,000.00 MDL
05/03/2020 09:20
100,866.00 MDL
Ofertă refuzată
Carnet 13,330.00 MDL
04/03/2020 16:12
10,780.00 MDL
Ofertă acceptată
26/02/2020 13:56
10,800.00 MDL
Hanorac 25,000.00 MDL
04/03/2020 16:16
22,900.00 MDL
Ofertă acceptată
04/03/2020 09:21
23,000.00 MDL
Hârtie autoadezivă (foi) 830.00 MDL
Pânze de banner 2,416.60 MDL
04/03/2020 09:20
2,400.00 MDL
Ofertă refuzată
Cutie pentru 2 sticle 1,083.50 MDL
Tricou 41,665.00 MDL
04/03/2020 16:13
29,500.00 MDL
Ofertă acceptată
04/03/2020 09:20
30,000.00 MDL
Creioane colorate 124.95 MDL
Pungi kraft fără mânere 231.00 MDL
Pix biodegradabil cu logo 9,700.00 MDL
04/03/2020 16:14
9,600.00 MDL
Ofertă acceptată
04/03/2020 09:18
9,700.00 MDL
Puzzle 3D 16,250.00 MDL
05/03/2020 08:11
13,900.00 MDL
Ofertă acceptată
04/03/2020 16:19
16,000.00 MDL
Hârtie cartonată (foi) 6,240.00 MDL
Hârtie fotografică 291.60 MDL
Cană 20,830.00 MDL
04/03/2020 16:11
17,450.00 MDL
Ofertă acceptată
04/03/2020 09:19
17,500.00 MDL
Magneți 2,083.00 MDL
X-banner 1,875.00 MDL
Pix 10,000.00 MDL
04/03/2020 16:18
9,800.00 MDL
Ofertă acceptată
04/03/2020 09:19
9,900.00 MDL
Pungă 5,000.00 MDL
Ecuson 15,148.00 MDL
04/03/2020 09:22
14,490.00 MDL
Ofertă refuzată
04/03/2020 16:18
14,500.00 MDL
Ofertă acceptată
Rucsac cu șnur 9,165.00 MDL
04/03/2020 09:21
10,500.00 MDL
Ofertă refuzată
04/03/2020 16:16
11,900.00 MDL
Ofertă acceptată
Mapă A4 1,750.00 MDL
Ramă 500.00 MDL
Carton 1,749.00 MDL